DA
Soru Sahibi
26 Ocak 2017 08:21

hafıza kaybı

Tansiyon ve boyun agrisi Yuksek tansiyon ve boyun agrisi sebebiyle doktora gitim.MRG sonucu Bilateral serebral hamisferlerde peri supraventrikuler ve subkortikal beyaz cevherde milimetrik boyutlu iskemik gliotik sinyal odaklari izlenmektedir. MR servikal intervertebral diskler dejenerasyona bagli sinyal kaybetmis.C4 5 C5 C5 6 diskinde spinal kordu basilayan santral agirlikli belirgin disk protruzyonu izlenmektedir . uzun yıllardan beri unutkanlıklarım var.babam ve halalarım alzaymır hastası idiler.Açıklamanız için teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Atilla İlhan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

Sizi mutlaka görüp değerlendirelim. Geçmiş olsun.

26 Ocak 2017 11:31