AA
Soru Sahibi
21 Temmuz 2021 11:27

Güneş kremi yenileme

Merhaba hocam. Bende rozasea var yanaklarımda.dolayısıyla su bazlı 50 spf güneş kremi kullanıyorum. Güneş kreminmi kapalı ortamdayken (ev, okul) kaç saatte bir açık havadayken kaç saatte bir yenilemeliyim? Bir de nemlendirici sürdükten sonra kaç dk sonra güneş kremi sürmeliyim? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kapalı ortam güneş almayan bir ortamsa güneş kremi sürmeye pek gerek yok diyebilirim.Aksi durumda ve dış ortamda güneş kremini genellikle 2 saat aralıklarla yenilemek gerekir Geçmiş olsun

30 Temmuz 2021 13:53