td
Soru Sahibi
16 Eylül 2020 22:48

Guatr-Troid

Merhaba, guatr teşhisim konuldu ilk usg sonucun sağ lob 1.1cm sol lob 3cm olarak belirlendi 25 Ağustos da biyopsi istendi. Şuan sol lob da ele gelecek şekilde şişme ve ağrılarım oluştu tekrar dr gittim ve usg yapıldı, sağ lob 2cm sol lob 3,5cm ve 3 ayrı ufak kistler görüldü. Insthmus kalınlık 2mm den 4mm e cıkmış her iki tarafta 1 ila 2cm arası 3 ayrı lenft nodları izlenmiş. Ailede kimsede yok troid kan testim normal.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sizin rahatsızlığınız uzmanlık alanıma girmiyor. Bir endokrinoloji uzmanına görünmelisiniz. Geçmiş olsun

18 Eylül 2020 19:02