YB
Soru Sahibi
7 Kasım 2013 10:21

Grimsi siyah leke

Merhaba Dr. Bey, Oğlum 7 aylık sag gözünün beyazında grimsi mercimek büyüklüğünde dağınık bir leke var, muayeneye götürdük ancak Dr damla damlatmadan direk ışıkla baktı bebek gözünü kistigi icin göremedi ve ozel muayene olduğu halde sonuc alamadık.Suan ne yapmalıyım çok tedirginim geçici bir lekemidir acaba? Saygılarımla

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Kubilhan Elmas
Göz Hastalıkları

Tekrar bir kontrol ettirin lütfen. Muayene etmeden birşey yoktur demek doğru değil.

8 Kasım 2013 13:33
YB
Soru Sahibi

Tes.ederim cevabınız icin

10 Kasım 2013 15:12
Op. Dr. Kubilhan Elmas
Göz Hastalıkları

ben tşk ederim

11 Kasım 2013 09:33