BN
Soru Sahibi
18 Mayıs 2020 09:48

Gozde sivi

Merhaba hocam.Hasimoto hastasiyim. 37 yasinda 2.5 numara miyop gozluk kullaniyorum.neredeyse 15 yildir gozlukluyum.son zamanlarda sadece sag gozumun goz yasi kanali deniyormus galiba o kucuk kirmizi et parcasinin etrafinda o beyaz alanda sanki su birikiyor gibi.hani agliyormusum gibi gozlerimin ici su dolu gibi ama disari akma damlama yok.sabahlari kalkinca farkediyorum.bazen gozlerimde cok kasinti oluyor.bazende gozumu acip kapatinca sanki gozume capak gelmis gelmis gibi tekrar acip kapiyorum.o saydam su birikintisi gibi sey neden olur? Dedigim gibi sanki gozyasim damlayacak gozum dolmusta damlamamis gibi tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mustafa İşlek
Göz Hastalıkları

Bunun bir göz hekiminin muayenesi sonunda değerlendirilmesinin daha doğru olacağını düşünüyorum.

19 Mayıs 2020 06:37