IE
Soru Sahibi
17 Şubat 2014 02:09

Gozde leke

Merhaba hocam, Benim sag gozumde yaz dan berli kahverengi (gozum renkli) kucuk bir leke var ve son zamanlarda bu bana buyuyormus gibi geliyor ve gozumun arkasi agriyor. Internete okuyunca iris melanoma gibi seylere rastladim. Sorum boyle bir lekenin buyumesi hep kotu ye mi yorumlanir. Doktora mukus ve agridan dolayi gitmisim bir kac ay once iltihab sanip damla verdi ama yaramadi sonra bu leke aklima geldi ve 1 ay once hastaneye yonlendirdi ve randevumu halen bekliyorum(yurtdisinsa yasiyorum) bekleme suresinde sorular olusuyor kafamada surekli.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Kubilhan Elmas
Göz Hastalıkları

Fotoğrafını gönderebilir misin?

18 Şubat 2014 09:36
IE
Soru Sahibi

http://imageshack.com/a/img199/6180/2etx.png sag gozumun sag tarafinda, fotografta sol taraf, Tesekkurler hocam

18 Şubat 2014 12:23
Op. Dr. Kubilhan Elmas
Göz Hastalıkları

Fotografta bir sorun izlenmiyor

19 Şubat 2014 11:29