AP
Soru Sahibi
31 Aralık 2020 15:04

Gözde batma ve kızarıklık

Hocam merhabalar. Ben bir gece uyurken gözümdeki batma hissiyle uyandım ve gözümde kızarıklık vardı uyudum ve uyandığımda tamamen geçmişti. Yine de göz doktoruna gittim. Bende konjonktivit ve göz kuruluğu olduğunu söyledi ve refresh liquigel jel ve efemoline steril 5ml göz damlası yazdı. Ama yan etkilerine baktığımda efemoline kullanımını yapıp yapmamak konusunda kararsızım onun yerine çay koysam ya da sadece refresh liquel jeli kullansam da geçer mi acaba? Sizin bir öneriniz var mı? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şeyhmus Arı
Göz Hastalıkları

İyi günler , geçmiş olsun. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama hastanesi adresinden online randevu alabilirsiniz. hastanetip.gantep.edu.tr adresini kullanıp online randevu kısmından öğretim üyesi randevusu oluşturabilir veya *** *** ** nolu telefondan randevunuzu alabilirsiniz. Prof.Dr. Şeyhmus Arı Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı /Şahinbey-Gaziantep

7 Şubat 2021 22:29