KA
Soru Sahibi
13 Mart 2017 14:55

Göz travması

Hocam merhaba kuzenim bı kavgaya karıştı ve gözüne çok ağır bir darbe aldı demir bir cisimle vurulması sonucu bizim ilçemizdeki üniveriste hastanesi getirdik gözünü alıcagı söylediler daha sonra doktor ameliyattan sonra gözü kurtardık ama görmiycek dedi biz buradaki imkanların kısıtlı olduğundan Ankara yada İstanbul'a gidicez ama sizde tanışalım dedim adınızı çok duyduğumuz için bir umut vardır diye gerekirse sizede geliriz

1 cevap
Cevaplar (1)

Çok üzüldüm. (Bu arada detaylı adli raporları almayı ihmal etmeyin.) Film, tahlil vs yanınızda olsun. Aynı tahliller tekrar yapılmamış olur veya gerek duyulursa tekrarlanır. Muayene etmeden bir fikir vermem mümkün değil. Bana gelme konusu tamamen sizin tercihinizdir. Acil şifalar ve Geçmiş olsun dilerim.

14 Mart 2017 23:05