Kh
Soru Sahibi
24 Şubat 2016 22:44

Göz sinirleri tahribatı

Merhaba doktor bey babam 18 yasında menenjit geçirmiş hastane de yatarken hiçbir şey göremediğini söylemiş daha sonra doktorun yaptığı bir tedaviyle açılmıs gözleri ancak puslu bir şekilde görmüş fakat zamanla normalleşmiş gecen ay gözleri için muayeneye gittiğinde menenjitten dolayı göz sinirlerinde tahribat olustugunu söylemiş fakat tedavi ile ilgili hiç bilgi vermemiş ve şuan özellikle sol gözüyle hiçbir şey göremediğini söylüyor bunun bir tedavi yöntemi varmı

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sinan Göker
Göz Hastalıkları

Alanında uzman bir retina hekimi tarafından detaylı bir göz muayenesi olmasını öneririm.

8 Mart 2016 14:53