PA
Soru Sahibi
11 Nisan 2017 19:22

Goz retinam ince ve cozumu

Hocam mrb benim sol gozum numarasi 1.25 iken sag gözümde retinam ince numara olarar 5.25 bunun icin doktora gittgimde retinan ince bu ameliyat sonrasi sıkıntı edebilir yani ben gozumu lazer ile cisdirmek icin gitmistm ama hoca bu incelikte ileriki asamada ameliyat sorun olabilir retinanun ince olmasi sıkıntı olusturr dedi sonucta ben lazer ile retinani cizecem dedi sizce bunun cozumu nedir

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Ofluoğlu
Göz Hastalıkları

İnce olan korneanızdır o yüzden dr arkadaş uygun görmemiştir. Başka alternatif çözümler var. ICL tedavisi yapılabilir yüksek olan gözünüze Selamlar

19 Nisan 2017 21:05