YE
Soru Sahibi
21 Haziran 2019 11:43

Göz kanlanması

Merhaba. 10 yaşında oğlumun 5 gün önce sağ gözünde kanlanma oldu. Gündüz hafifliyor akşam olunca çoğalıyor. Çocuk dr. U alerjik bir damla verdi ama fayda etmedi. Gündüz bilgisayar ve tel. Oyunlarına çok bakıyor. Bundan kaynaklı olabilir mi? Kaşıntı yanma ya da sulanma gibi hiç bir rahatsızlık yok.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sinan Göker
Göz Hastalıkları

Muayene etmeden yorum yapmak mümkün değildir ancak top halinde büyük bir kanlanma ise damar çatlağına bağlı olabilir ve 10 gün içinde kaybolur. Bir pediatrik oftalmoloji (çocuk göz sağlığı) hekimi görürse kesin tanı konulur. Eğer alerjik reaksiyonsa ona göre bir tedavi planlanır. Daha detaylı bilgi için *** *** **'dan bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

21 Haziran 2019 17:30