dh
Soru Sahibi
28 Mayıs 2018 10:20

göz içi lens

hocam iyi günler kızım 2000 eylül doğümlu sağ göz -5,50 sol göz -14,50 şu an lens kullanıyor zaten lens olmadan göremiyor kızım yaklaşık 6 yldır lens kullandığı için çok rahatsızlık hissediyor acaba göz içi lens ile tedavi mümkün olabilir mi -14,50 de göz tembelliği ve dışa kayma da var kayma da düzeltilebilir mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Numara değişimi için bir süre daha takip etmek uygun olur yaş gereği, göz içi merceğiyle ne yazık ki kayma ve tembellik düzeltilemez, kayma için farklı bir operasyon gerekir, detaylı muayene için iletişime geçebilirsiniz, sağlıcakla kalın

28 Mayıs 2018 10:40