ÖE
Soru Sahibi
11 Haziran 2017 21:31

Göz ağrısı

Hocam mrb. Gözümde sarı ve şişkin bişey çıktı ve inanılmaz ağrı yapıyor. Ayrıca batma, yanma ve baş ağrısı da yapıyor. Gözüm sürekli kısık geziyorum. Defalarca göz doktoruna gittim pinguecula ve konjonktivit dediler damla krem vs verdiler ama ağrım hafiflemiyor. 10 ay önce doktor gözlük vermişti +1 numara. şimdi o büyük onu kullanma göz kapakların yara olmuş dediler. Hayat kalitem düştü. Bilgisayar başında çalışıyorum ve aşırı zorlanıyorum. nereye gitmeliyim ağrı neden olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Berrin Toksü
Göz Hastalıkları

zararsız ama ağrı yapıyorsa alabiliriz gelin bakalım dr.berrin toksü

16 Haziran 2017 18:57