BM
Soru Sahibi
2 Kasım 2016 12:40

Gomulu dis ve korku

2 tane yanyana gomulu disim var cok agriyor cekimi ne kadar surede tamamlanir? Daha once uyusturulmadan ( igneden sonra 30 dk falan suruyor uyusmasi ) cik cektirdim ve felaket gibiydi artik bu acilar yuzunden korkuyorum dislerim cok kotu durumda yardimci olabilir misiniz ? Ogrenciler icin uygun bir fiyat politikaniz var mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Güray UYSAL
Diş Hekimi

gomulu dişlerinizin pozisyonunu ve durumunu rontgen filmınde gorulmesı gerekır ondan sonra acıklayıcı bır bılgı verılebılır.daha once kotu bır tecrube gecırmıs olabılırsınız fakat ıyı bır anestezı sonrası dısınız agrısız cekılebılır

2 Kasım 2016 12:48