1 Aralık 2013 17:28

gömülü diş ve ağız yaraları

20 lik diş için muayene oldum ve çekilmeden önce enfeksiyonun gitmesi gerektiği söylendi. Bunun için APROL ve KLAMOKS adlı iki hap verildi. bu ilaçları kullanmaya başladıktan sonra ağzımdan yuvarlak beyaz yaralardan ve dilimde kırmızı küçük nokta şeklinde bir sürü yara çıktı. Bunun sebebi ne olabilir. Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Özer Akıncı
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

İyi günler, Klamoks yararlı bakterileri de öldürmüş ve mantar oluşmuş, aft da çıkabilir bu arada. Klamoksu kesin ve largopen 1 gr kullanmaya başlayın. Ayrıca Andorex gargara işe ağzınızı günde iki sefer çalkalayın. Geçecektir.

12 Aralık 2013 12:37