ÇS
Soru Sahibi
2 Kasım 2017 20:47

Göğüste fivroadenom ve yanma sizi

Hocam iyi akşamlar.. goguslerimin her ikisinde de fivroadenom mevcut. Adet tarihine yaklaşık 13 gün var sol meme yan kısmına sizi yanma ve kol omuz ve pazı kısmına yanma yapıyor yaklaşık bikac gündür bn anksiyete hstym cymbalta kullanıyorum hocam size danışmak istedğim bu yanma hissini neden yapiyo omuz ve kol inanılmaz huzursz ediyor ne önerirsiniz bana. Sonuç usg yazıyorum yeni hocam 2 ay öncenin Sağ memede 11_12 hizasında aldırmadan 1 cm uzaklıkta ciltten 9mm derinde 6×7.2 mm boyutlu Sol memede saat 4 hizasında areolara komşuluğunda cilt altinda9.1×3.9 mm boyutlu düzgün kont.fibroadenom mevcuttur. Sonuç bu hocan bu yanmalar beni çok huzursz ediyor napablrm

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Adnan Bulut
Genel Cerrahi

Sayın Seda hanım,iyi huylu meme hastalığınız var korkacak bir durum söz konusu değil rahat olun,bu agrılar başka bir rahatsızlığa bağlı olabilir yinede memeye ait ise agnucaston 2x1 kulllanabilirsiniz,meme ağrıları için bitkisel bir ilaçtır,kontrollerinizide ihmal etmeyiniz.

20 Kasım 2017 11:33