KE
Soru Sahibi
2 Ağustos 2022 15:53

Göğüs agrisi

Merhaba doktor bey benim 5 gündür falan bir göğüs ortası ağrım var yanma ve diken gibi batma hafif baskı da var doktora gittiğimde agrinin 4. Gunu 2 EKG 1 eko 1 de kan testi verdim kan testinde ck 64 , d dimer 0.42 , troponin I ise 0.9 çıktı EKG ve eko normal çıktı bende daha önceleri ves ve az aritmi vardı concor yarım içiyordum. Ağrının ilk günü troponin hs <3 çıkmıştı bu ağrı sizce kalple ilgili bir ağrı olabilir mi ya da kas spazmı olabilir mi klimanın önünde çok durmustum ufak bir tavsiye verirseniz sevinirim bu troponin I yüksek mi teşekkürler iyi günler dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Daha çok bu sebeplere bağlı görünüyor, ancak uzaktan teşhis doğru değil, yanılabilirim. Geçmiş olsun.

15 Ağustos 2022 13:16