AE
Soru Sahibi
28 Mayıs 2020 17:16

Gizli şeker

Hocam merhaba ben 20 yaşındayım son zamanlarda aşırı şeker yiyorum sürekli şeker tüketiyirum bu durum 2 3 haftadır böyle şairler çikolatalar çikolatalı bisküviler sürekli acıkıyorum 1 saatte bir yemek yiyorum sürekli uykum geliyor uyuyorum bu durumdan aşırı huzursuzum internetten bazı siteler belirtilerin gizli şeker olduğunu söylüyor ama burdan size sormak istedim şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ramazan Yıldız
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Özellikle ailede şeker hastalığı varsa bir Endokrinoloji doktoruna başvurmanız uygun olur. Ben Onkoloji ile uğraşıyorum. Geçmiş olsun.

22 Temmuz 2020 19:49