ŞA
Soru Sahibi
6 Aralık 2017 16:31

Gist hastalığı

49 yaşındayım .nisan ayında gist hastası olduğumu öğrendim.bcl cd117 vimentin artı.ön planda gist öngörülmüştür deniyor.şu anda glivec kullanıyorum.ameliyat ve bitkisel tedavi hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Aysun Şekeroğlu, Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum ve cevabın gecikmesinden ötürü ayrıca mazur görmenizi diliyorum. Ben bana yavuz.dizdar@gmail.com adresinden gönderilen soruları da her gün düzenli yanıtlıyorum, dolayısıyla iş temposunu da dikkat alırsanız her yere yetişmem mümkün olmuyor. Bu tanıda Glivec doğru seçenektir. Bitkisel tedaviler konusunda ben maalesef bir şey bilmiyorum, o nedenle etkili ve güvenli olduğu bilinen Glivec en doğru seçenek görünüyor. Sonrasında kitlenin küçülme durumuna göre ameliyat yeniden değerlendirilir. Saygılarımla Yavuz Didar

31 Aralık 2017 11:50