ŞS
Soru Sahibi
22 Haziran 2021 00:02

Gırtlağın sağ orta kenarında yutkunur iken damar ağrısı

Mrb hocam kusura bakmayın rahatsız ettim. Benim sıkıntım gırtlak kenarında sağ tarafta damarda ağrı var 1 aydan beri bazen geçiyor birden başlıyor yutkunur iken su içer iken her hangi bir şişlik ses kısıklığı yok ağrı var biraz birde endoskopiye girdiğimde kardiya gevşekliği teşhşsi konuldu ne olabilir. Birde hanfi testleri yaptırmam gerek

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Hayriye Karabulut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Tıbbi Genetik , Odyoloji

Gece terlemesi çarpıntı oluyor mu. Kovid teması oldu mu bakmak lazım. Bunlara göre daha ayrıntılı değerlendirme yapmak gerekir. Geçmiş olsun

4 Temmuz 2021 22:19