KB
Soru Sahibi
6 Mayıs 2021 09:10

Genital bolgede mantar

Hocam merhaba, genital bolgemde yogun miktarda mantar cikti. Agri, aci, yanma, akintimda koku yoktu. Sadece su gibi birden akan akinti biraz sariya donuk normal kivamda akinti vardi. Doktorum 2 dozluk flucan (1 hafta arayla ictim), zalain fitil ve 3 kez kullanmalik bir fitil daha verdi ancak adini hatirlayamiyorum. Akintilarim azaldi ancak hala var. Ilac ve fitillerden sonra alt karnim siddetli agrimaya basladi. Sizce neden olmustur, zamanla gecer mi? Tum ilaclarim biteli 5 gun oldu, araya adet donemi girdigi icin tedavi surem biraz uzadi cunku fitillere ara verdim. Simdiden cok tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Vajinal kültür antibiogram testi yapılması gerekiyor, Bakteriel enfeksiyonunuz olabilir. antibiotik kullanmanız gerekebilir. Randevu için Tel: *** *** ** Yazımı okuyunuz. https://www.dryesimyercok.com/vajinal-akintilar/

7 Mayıs 2021 12:27