DD
Soru Sahibi
16 Şubat 2012 16:13

Genital bölgede Kaşıntı

Merhaba Dr. Hanım Genital bölgemde kaşıntı ve sarı akıntı var ve idararımı yaparken biraz yanma oluyor sanki yara varmış gibi yanıyor.3 gün önce dahiliye doktoruna gittim mantar olabilceğinden süphelendi idrar tahlili oldum lökosit 6-7 değerinde çıktı ve 1 kerelik olmak üzere urocare diye bi antibiyotik ve zalain diye mantar için krem verdi.Kaşıntımda gündüz azalma oluyor ama gece beni uyandırcak dereceye oluyor krem pek bi fayda etmedi ne yapmam gerekir?Kaşıntı çok rahatsız ediyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

İlacınız bittiğinde tekrar kontrole gidin.Vajinal mantarlarda ağızdan mantar ilaçları da etkilidir.

16 Şubat 2012 16:21