ÜÜ
Soru Sahibi
16 Aralık 2020 23:48

Genital beyatlatma

Merhabalar hocam. Genital beyazlatma işlemi için yanınıza gelmek istiyorum. Kaç seans sürer kesin sonuç alabilir miyim? Ve de ortalama fiyat şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Miray Sekkin Eser
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, halen doğum iznindeyim. Genital beyazlatma işlemi lazer, prp gibi yöntemlerle yapılabilir. Etkisi sizin de bünyenize göre değişir. Muayene etmeden bu konuda net bir şey söylemem doğru olmaz. İyi günler dilerim

29 Ocak 2021 02:25