ki
Soru Sahibi
27 Kasım 2023 19:54

Genirme şikayeti

HOCAM MERHABA SÜREKLİ GENİRİYORUM HASTANEYE GİTTİM GAZ VAR DEDİLER RÖNTGENİM EKTEDİR ENDISKOPİ YAPTIRMAMA GEREK VARMI SİZCE LÜTFEN YARDIMCI OLUN

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yasin Baki Baydaş
Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, geçmiş olsun. Grafide mide ve barsak gazlarında artış mevcut. İlk olarak beslenmeyi düzeltmek ve destekleyici ilaç tedavisi vermek gerekiyor. Eğer şikayetleriniz devam eder ve ek şikayetiniz olur ise endoskopi yapılabilir. Tabi muayene ve tetkikler ile karar vermek gerekir.

27 Kasım 2023 20:16