ÇY
Soru Sahibi
26 Temmuz 2019 09:14

genetik tüp bebek

merhabalar doguştan gözümde katark var ve kızıma geçti size geldim test yaptınız g oluşan genımın c oldugunu söylediniz biz eşimle tüp bebek düşünüyoruz ve cok istıyoruz fakat bunu devlet karşılıyor mu?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, 12 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesinde görevime devam ediyorum. Muayene ve genel genetik tetkikler SGK kapsamındadır, ilave ücret alınmamaktadır. Hastanemizde Preimplantasyon (embriyoda) genetik testler ise düşük düzeyde bir ilave ücret alınarak çalışılmaktadır. https://randevu.bezmialemhastanesi.com/ adresinden Tıbbi Genetik Polikliniğime randevu alabilirsiniz.

18 Ocak 2021 20:49