OY
Soru Sahibi
27 Ağustos 2021 19:28

Gelişim geriliği sorunu

Merhaba Mehmet Hocam, biz Mart ayında Şanlıurfa Birecikten 4yasindaki oğlumun gelişim geriliğinden kaynakli yanınıza gelmiştik.İdari birimden Figen Hanım sizle görüşmüştü randevumuz için...Mart ayinda tahlil vermiştik büyüme hormonu biraz düşük çıkmış demiştiniz ,bize telefon numaranızı vermiştiniz üç ay sonra sizi arayıp randevu almamizi söylediniz, sabah erken gelip hormon testi vermemizi istemistiniz.Sizi aradim ama numaranız değişmiş , üniversiteyi aradım size ulaşmak için yine olmadı.Hocam hormon testi için bize randevu verebilecek misiniz?Bu ara oğlumda belirgin bir zayıflama söz konusu o yüzden bize yardımcı olmanızı rica ediyorum...Şimdiden çok teşekkür ederim...

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Mehmet Keskin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Merhabalar; yarın sabah direkt olarak gelebilirsiniz.

30 Ağustos 2021 21:31
OY
Soru Sahibi

Hocam kusura bakmayın mesajınızı şimdi gördüm, dönüş yaptığınız için çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun...Beni mazur görün ama çarşamba sabah gelsek kabul eder misiniz? Eşim şehir dışında ve bende mesajı geç bir saatte gördüm, bizi getirebilecek akrabamiza ulaşamadım ama salıdan sonraki hangi gün derseniz muhakkak geliriz...

31 Ağustos 2021 00:37
Prof. Dr. Mehmet Keskin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Geçmiş olsun!

27 Eylül 2021 00:03
OY
Soru Sahibi

Hocam sıkbogaz etmiş gibi oluyorum çok özür dilerim kusura bakmayın o günden beri sürekli kontrol ediyorum mesaj var mı diye lütfen geri çevirmeyin ne zaman derseniz sabahtan gelip hormon testini verelim.

27 Eylül 2021 00:10
Prof. Dr. Mehmet Keskin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Görmemiş isem yarın direkt olarak gelebilirsiniz.

27 Eylül 2021 00:25