21 Nisan 2020 16:52

Geçmeyen bağırsak ağrıları

Merhabalar hocam son on gündür karın ağrısı, bağırsaklarımda yanma ve uzun zamandır sırt ağrısı çekiyorum bu konuyla alakalı kan testlerim yapıldı GGT değerim uzun süredir yüksek çıkıyor son testte 40 çıktı ve ultrason çekildim bir sorun çıkmadı BT çekildim ve aksesuar dalak hilusunda 10 mm çapında aksesuar dalak ile uyumlu düzgün kenarlı izodens izlendiği belirtilmiş olup bu konuda bir genel cerrahtan bilgi almak istiyorum ağrılarının sebebi bu mudur bu konu da ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cemil Binarbaşı
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

aksesuar dalak ekstra minnak bir dalak demektir. bu size bir sıkıntı yapmaz. sırt ağrıları için bel fıtığı veya FTR bölümüne danışabilirsiniz.

27 Nisan 2020 09:49