ŞG
Soru Sahibi
16 Şubat 2015 19:16

geçmeyen ağrı

merhabalar. benim bir aydır geçmeyen kalaçam'dan diz kapağıma yayılan bir ağrı var ve zaman zaman dayanılmaz oluyor ağrı kesicilerde kullanıyoırum azalma oluyor ama etkisi azalınca gene başlıyor belim dede ağrı oluyordu fıtık olabilir mi ? dr gitmeli miyim* sizce sebebi ne olabilir bilir bilgi verirseniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun Gamze Hanım. Bahsettiğiniz şikayetler sinir harabiyetine bağlı gibi duruyor. Sizin de belirttiğiniz gibi bir bel fıtığıyla alakası olabilir. Ancak bel fıtığı beyin ve sinir cerrahisinin alanına girer. Bu durumu aydınlatmak için bir MR çektirmeniz gerekecek. Dolayısıyla en kısa sürede bir beyin ve sinir cerrahıyla görüşmenizi öneririm. Geçmiş olsun. ..

16 Şubat 2015 21:33