ES
Soru Sahibi
27 Mart 2016 14:33

geceleri alt ıslatma problemim vardı lütfen yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba doktor bey 21 yasındayım ve küçüklüğümden beri geceleri altımı ıslatıyordum bazı geceler gecede iki uç defa yaptıgım oluyordu bazen iki uç günde bir yada bir hafta da bir yaptıgım oluyordu ama gecen nisan ayında ürolojiye gittim ve bana minirin Melt verdi yatarken kullandım 6 ay boyunca düzenli kullandım ve o ilaç üzerine cok şükür kesildi bu sorunum 10 kasımdan beri artık altıma yapmıyorum geceleri küçükken daha oncede ilaç kullandım ama etki etmedi minirin Melt ise yaradı daha oncede minirin melti bir kutu kullanıp bırakmıştım ve etki etmemişti simdi problem kalmadı fakat bu ilacın kısırlığa hamileliğe bir etkisi varmıdir çocuğun olmaz kısırlık yapıyor dediler dogrumudur bir ay sonra düğünüm var lütfen yardımcı olup bilgilendiririmisiniz şimdiden tesekkur ederimm

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Sedanur Hanım, Yurt dışında olduğum için cevabım gecikti kusura bakmayın. Endişelenmeyin. Bir sorun olmaz. Bilgilenmek amacıyla www.yasarozgok.com u ziyaret edebilirsiniz. Geçmiş olsun

4 Nisan 2016 14:53