DZ
Soru Sahibi
4 Mart 2016 23:01

Gebeyken ilac kullanimi

Merhaba 5 aylik hamileyim bugun doktorum idrar yolu enfeksiyonu icin cefaks 500 mg urocare ve gyncmax fitil verdi fakat kullanmakta biraz tereddütüm var. Cunku internette okugum bi habere göre 2010 yilinda cefaks saglik bakanligi tarafından toplanmaya karar verilmis. Bide prospectslerde gebelikte kullanimi konusunda kesin bi bilgi yok. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Filip Taşhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhabalar takip eden hekimin cevaplaması daha doğru olacaktir hanımefendi , sayfada numaram mevcut oradan bana ulaşabilirsiniz dilerseniz

5 Mart 2016 10:43