EC
Soru Sahibi
3 Ekim 2017 12:35

Gebelik ve infertilite

Gebelik ve infertilite gebelik istiyorum ama 6 aydir korunmamiza ragmen gerceklesmedi37 yasindayim yaş geregi yumurtlama vs gibi bir sorun olmadindan ve normal yolla gebelik beklerken diger şanslari yitirmekten korktuğum icin reglin 3.gunü bazi tetkikler yaptim sonuclari degerlendirmenizi rica ediyorum. FSH 6.79 LH 4.17 E2 53.1 Prolaktin 13.4

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Volkan Aksakallı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Değerleriniz normal gözüküyor.birkaç ay içinde gebelik oluşmazsa bir jinekoloğa başvumanızı öneririm.

15 Ekim 2017 12:45