AC
Soru Sahibi
5 Mayıs 2020 15:39

Gebelik testi

Merhaba hocam,biliyorum anlattıklarım çok ama çok saçma büyük ihtimalle psikolojik bir sorunum olmuş oldu. 12-13 ocak gibi adet gördüm,21 ocakta ise erkek arkadaşımla pantolon üstünden ilişkim oldu erkek arkadaşım iç çamaşırına boşaldı. Bende de onda da iç çamaşırı ve pantolon vardı.erkek arkadaşım pantolonuna geçmediğini söyledi ama emin olamadım. Bu olaydan sonra 8 Şubatta ve 13 Martta adet gördüm,en son çok stres yaptım ve nisandaki adetimi 21 nisanda gördüm,fakat bazı yerlerde adet görüp hamile olabilirsiniz dediği için biri 17 nisan biri de bugün olmak üzere evde gebelik testi yaptım. İkisi de negatif çıktı,karnımda şişlik var gibi hissediyorum sanki atıyor gibi bu yüzden kafamdan atamıyorum,20 yaşında olduğum için sokağa çıkamıyorum,kan testi yaptıramıyorum,gebelik ihtimali var mıdır,ya da bir daha herhangi bir teste gerek var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba gebelik yok endişeniz fazla olduğu için takıntı şekline gelmiş

12 Mayıs 2020 10:53