KA
Soru Sahibi
7 Ağustos 2019 22:40

Gebelik olabilir mi

Hocam ben nişanlıyım ayın 18 akşamı adet oldm ve 19 da nışanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik belime doğru boşaldı sonra peçeteyle sildik cuma günü yani 6 gün sonra adetm bitti ve 25 inde adet bitiminin ertesi günü tekrar sürtünme ile oldu ayaktaydık ve boşalma olmadı acaba hamile kalma olasılığı nedir? Bide ben adet olursam tekrar test yapmama gerek var mı lütfen yardımcı olur musunuz ..? Gerçekten çok korkuyorum daha okulumun bitmesine ve evlenmeme 2 sene var bi kaç doktora sordum ama yanıt alamadım lütfen siz yanıt verin lütfen ) 13 Haziran ve 8 Temmuz da adet oldum daha sonra antibiyotik kullandım ciprio Nidazol ve Dex-forte bu ayın 3 4 gibi adet olmam gerekiyodu ama olmadm bu yüzden de endişelendim ilaçlar yüzünden olabilir mi bu gecikme başka nedeni yoktur değil mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Duygu Özkale Okyay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Hamile olma olasılığınız yok gibi görünüyor. Ama çok korkuyorsanız eczanede satılan testler var alıp yapabilirsiniz

8 Ağustos 2019 09:17