ak
Soru Sahibi
20 Temmuz 2021 10:05

gebelik ihtimali var mıdır

merhaba bundan 5-6 ay önce sadece sürtünmeli bi ilişki yaşadım ve boşalma olmadı sadece zevk suyu temas etmiş olabilir bu olay adetimin 5-6. gününde oldu bundan 2 hafta sonra 10 gün süren pembe lekelenmem oldu hemen kan testi yaptırdım ve negatif çıktı 1 ay sonra tekrar yaptırdım yine negatif şu ana kadar normal şekilde her ay adet gördüm ama yenilerde karnım şişti yine kan testi yaptırdım negatif çıktı 5 gün sonra adet oldum ama türlü türlü şeyler yaşayanlar olduğunu görünce korktum 2-3 kilo verdim ama karnım gitmedi hamile olsaydım kanda kesin çıkardı değil mi? ultrasona gitmeli miyim?

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

testlere göre gebelik görünmüyor. Kontrole gidin durumunuz değerlendirilsin.

22 Temmuz 2021 08:46
ak
Soru Sahibi

peki hocam karnımdaki sertliğin ve bastırdığımda hissettiğim kalp atışları neden olabilir zayıf biri değilim boy 163 kilo 64 (cevabınız için teşekkür eder iyi günler dilerim)

24 Temmuz 2021 01:29
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Duyduğunuz kalp atışları bölgeden geçen kalın atar damarlarınız.

24 Temmuz 2021 09:51