AA
Soru Sahibi
27 Eylül 2017 20:05

gebelik ihtimali var mı ?

iyi günler, beni yanıtlarsanız memnun olurum, ben sevgilimle sürtünerek beraber oldum. Ama çıplak değildik ikimiz de. Bende kumaş pantolon ince tayt ve iç çamaşır onda da iç çamaşır vardı. Kendisi ben onun üzerindeyken, yani temas halindeyken boşalmadı kesinlikle fakat zevk suyu pantolonuma bulaşmış olabilir o an dikkat etmedim. Bu sitede bissürü insan böyle sorular sorduğu için tedirgin oldum gerçekten gebelik riskim var mı? Adetin 10. Günü meydana geldi bu olay. Ben 28-30 günde regl olurum. Sizce riski günlerde mi olmuş ? Yanıtlarınız benim için değerli. Teşekkür eder kolaylıklar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Dilek Küpelioğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba; Bu anlattıklarınıza göre gebelik riskiniz yok.Rahat olabilirsiniz.

29 Eylül 2017 15:16