BR
Soru Sahibi
24 Ekim 2022 06:50

Gebelik hafta takibi

Merhaba hocam son adet tarihim 17 Ağustos 2 hafta önce doktora devlet Hastanesi'ne gittigimde 7+2 olmam gerekirken 6+2 olarak gözüktü kesem 1 hafta geriden dedi hoca problem yok dedi kalp atışı için iki hafta sonra gel dedi bugün tekrar başka bir ilçedeki devlet Hastanesi'ne gittim 9+2 olması gerekirken 7+3 olarak gördü kalp atışı da vardı geç döllenme dedi 2 hafta sonra gel gelişimine bakarız dedi yorumlarınız nelerdir hocam🙌

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Çağdaş Özdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar;özellikle düzensiz mensturasyon dönemi olan hastalarımızda geç yumurtlamaya bağlı yaşadığınız durum gayet normal

24 Ekim 2022 09:32
BR
Soru Sahibi

Tşk ederim hocam

24 Ekim 2022 09:37
Op. Dr. Çağdaş Özdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Geçmiş olsun

24 Ekim 2022 19:22