dn
Soru Sahibi
13 Kasım 2013 00:21

gaz sorunu

Hocam 31 yaşındayım.bir kaç seneden beri gaz şikayetim var.İVP çekimlerinde bile kaç kez gazın var deyip çekememişlerdi.Sorunum gün içinde sürekli belli belirsiz gaz çıkartmak.Şöyle daha anlaşılabilir namaz için abdest alıp o namazı zor zar kılabiliyorum. Ayaklarımı üşüttüğüm gece ise karın ağrısından acile gidiyorum. Şu anda hamileyim bana ne önerirsiniz? Cevabınız için şimdiden teşekkür edrim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşegül Atak Yücel
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

Sanırım site tekrar düzenlenirken bir hata oldu ben İç Hastalıkları uzmanı değilim, o nedenle başka bir hekim arkadaşıma sorularınızı iletin lütfen. Geçmiş olsun

13 Kasım 2013 01:31