EB
Soru Sahibi
3 Mayıs 2020 08:36

Gaz sıkıntısı 3 yaşında oğlumun

Hocam Benim 3 yaşında erkek bir çocuğum var araştırma hastenelerine gittik çok doktor gezdik oğlum hala lapa çorba ile besleniyor sürekli gazı var ve endeskopi istendi bi araştırma hastenesinde götürdük nezle olduğu için yapmadılar siz bize çare bulabilirmisiniz ve özel muayeneniz varmı hastaneye gelmek istemiyoruz lütfen bi cevap verirseniz ona göre oğlumu alıp gelecem teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mahya Sultan Tosun
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Daha önce gittiğiniz hastanelerde yapılan tetkik sonuçlarıyla gelirseniz; iyi bir öykü ve değerlendirme ile soruna çözüm bulabiliriz. *** *** ** numaralı telefondan randevu alabilirsiniz... İyi günler dilerim...

4 Mayıs 2020 11:16