TB
Soru Sahibi
1 Şubat 2016 11:51

gastrit

hocam saygilar midemde gastrit var ayrica iritabl kolonum var bunun icin rebalis ve debridatfort kullaniyorum ayrica hergun 150mg iciyorum bu ilaclarin onemli zarari varmi devamli aliyorum gastrit ve spastik kolon icin daha etkili ilac varmi onerinize tesekurler ayrica bu ilaclarla ayni gun yesilcay ihlamur adacayi gibi bitkileri nasil almalitim kac saat sonra alabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Emin Akyıldız
Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu gibi durumlarda en iyi ilaç sabırdır.Mevcur kullandığınız ilaçlar yeterlidir.Stresten uzak olmalısınız.

6 Şubat 2016 13:26