AT
Soru Sahibi
7 Ekim 2021 16:45

Fmf hastalığı

Merhaba hocam bende 3 yildir halsizlik yorgunluk ic sıkıntısı denge kaybi göğüs agrisi var 2 ay boyunca sürekli bunlari yasarken 6 ay hic birsey olmamis gibiyim kardiyoloji bölümüne gittim sende fmf var dedi 4 dahiliye uzmanina gittim ve 3 romatoloji uzmanina gittim sende fmf yok dediler kilinigin uymuyor dediler sizce hocam ne olabilir simdiden teşekkür ederim cevabiniz icin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bünyamin Kısacık
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba FMF gen mutasyonunuzu görmek ve yeniden değerlendirmek gerekiyor. Ancak romatologlar konuya çok hakimler yok dedilerse genellikle yoktur. Ancak hastayı değerlendirmeden karar vermek zor olur.

12 Ekim 2021 08:56