AR
Soru Sahibi
13 Eylül 2017 21:37

Fıtık mi kist mi

Hocam merhaba bizim 27 gunluk oğlumuzun kamişin uzerindeki ücgen bolgenin sağ tarafinda bir şislk vardi bir cerrahi uzmanı kasık fıtıgı olduğunu geeciktirmeden ameliyat edilmesi gerektiğini söyledi fakat biz bir doktorun daha görmesinde fa6da görerek dörtçelik hastanesiine gittik oradaki hekim ise ultrason sonucu fitik saptanmadigini kist olduğunu soyledi arada kaldık ne yapmamızı önerirsiniz...cevabınız için sşimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Emin Balkan
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Geçmiş olsun. Bebeği görüp değerlendirmek isterim. Bu bölgenin kistlerine de cerrahi tedavi gerekir.

13 Eylül 2017 23:05