ei
Soru Sahibi
21 Eylül 2020 01:38

Fıtık amaliyatı

Hocam merhaba bel fıtığı ameliyatı oldum l5 s1 amaliyat çok iyi gecti sorunum kalmamıştı bir müddet sonra tam amaliyat yerinde yanma batma gerginlik şeklinde ağrı oluştu tekrar muayene oldum ilaçlı mr çekildim yapışıklık olmuş epidural enjeksiyon la yapışıklığın giderileceğini söylediler bu işlem kesin çözüm olurmu yoksa gecicimi hocam teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu tür yapışıklıklarda epiduroskopi daha doğru bir seçenek olur. Geçmiş olsun.

21 Eylül 2020 13:45