Üİ
Soru Sahibi
3 Şubat 2017 15:38

Fibromiyalji mi?

Hocam merhabalar. Benim ellerimde ve dizlerimde yanma hissi var. Bu yanmalar soğuk akım ile çok şiddetleniyor ve aşırı derecede ağrılı bir hal alıyor. Sıcak duş ile biraz rahatlıyor. Araştırdığım kadarıyla birçok özelliği Fibromiyalji ile uyumlu gözüküyor.Bu ağrılardan ve vücutta,ellerde yanma hissisinden bir türlü kurtulamadım. Uzun zamandır beni çok rahatsız ediyor.Birçok tahlil ve görüntüleme yapıldı ama bir sonuç alamadık. nasıl bir yol izleyebiliriz? Yardımcı olmanız ricası ile.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fuldan Aktaş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

merhabalar hastalığınız nöropati ile ilgili olabilir .bu yonden bır nörolojı uzmanı tarafından muayenenızı önerırım geçmiş olsun

8 Şubat 2017 15:53