YE
Soru Sahibi
7 Kasım 2019 11:01

Fibrokistlik

İyi günler doktor bey ben 32 yaşındayım 10 yıldır meme ustrasyonu çekiliyorum biraz panik hastasıyım en son cekllildigimde sonuç söyle yazıyor mikrokistlik olumşumlar sağda dış kadranda mikrokistlik olumşumlar içeren parankim adadığı sağ aksillada hilusu periferik yerleşimli reaktif hipeokoik İzlenen lenf nodu ön planda reaktif Olarak değerlendirilmiştir USG takibi önerilmiş. Bu sonuçta kötü bir durum söz konusu varmı sizin görüşleriniz çok önemli. Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Sanirim sizi panikletenler biz dr. Lar cunku bu usg raporunu yazip takip onermek gerekli degil Bu yaslarda rutin takip yokki Eminim ozel bir yerde yaptiriyorsunuz Onlarda bulmusskrn sizin gibi bir musteri bundan faydalaniyorlar Yani bir seyiniz yok 40 yasa kada yakinlarinda meme kanseri uoksa takip gereksiz

7 Kasım 2019 13:16