KA
Soru Sahibi
12 Mayıs 2020 02:15

Febril konvulsiyon

Merhaba hocam febril konvulsiyon için kullanılan havale önleyici ilaçları kullanımında yarım saat veya 1 saat erken, geç kullanmada uzun vadede sıkıntı olurmu tşk ederim hocam

4 cevap
Cevaplar (4)
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

hiçbir sorun olmaz

20 Mayıs 2020 10:05
KA
Soru Sahibi

Sağolun hocam

20 Mayıs 2020 10:24
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

geçmiş olsun

1 Haziran 2020 10:49
KA
Soru Sahibi

Merhaba hocam epilepsi ilacı kullanan çocuk ilaçlarını düzenli almamışsa saatler şaşmış olabilir bazen unutulup verilmemiş olabilir 1 sene sürmüş böyle ama çocukta nöbet yok tekrar baştanmı başlamak gerekir ilaç vermeye yoksa bu saatten sonra düzenli verilirse sıkıntı olmaz mı ? Sağolun hocam

4 Haziran 2020 17:36
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

ilacı nekadar düzenli verirseniz hastalığı atlatma oranınız okadar yükselir, düzenli kullanınız

8 Haziran 2020 09:30
KA
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam çok sağolun

8 Haziran 2020 09:56
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

geçmiş olsun

16 Haziran 2020 09:10