ÇA
Soru Sahibi
8 Nisan 2016 15:20

fazla zorlama

Fazla masturbasyon Hocam merhaba direk konuya girmek istiyorum benim 1 yıl boyunca masturbasyon bagimliligim oldu ondan oncesinde gece bosalmasi yasardim 18 yasindayim daha iliskiye girmedim.Halen devam ediyor bagimlilik birakmaya calisiyorum hocam hergun 2-3 bazen 5 kadar cektigim oldu deri katlanmasi damar belirmesi ve arada agri giriyor.Bu sebepten dolayi azcik penis egriligide oldu sola dogru ama doktora gittigimde cinsel iliskiye engel degil dedi birde cok fazla his ve zevk kaybi oldu zaten doller artik su gibi cikiyor az.Benim size sorum tamamen biraksam penis kendini onarirmi zamanla yani deri katlanmasi gidermi his ve zevk geri gelirmi birde fazla zorlamaktan ilk cinsel iliskimde zevk alirmiyim?ereksiyon veya erken boşalma ile karsi karsiya kalirmiyim çünkü uzun süre zorladigim icin suanda dik olsa bile kisa sürüyor sert olduğunu hissetmiyorum hic ve elimle cok zor dik hale getiriyorum.Yardimci olursanız cok mutlu olurum Allah razi olsun

1 cevap
Cevaplar (1)

Merak etme sorun olmaz, bir süre ara verdiğinde kısa zaman zarfında sıkıntılar geçer.

9 Nisan 2016 09:03