ÇE
Soru Sahibi
26 Şubat 2019 08:40

Fatih Mehmet Çetin 12 yaş Uveit

Oğlum 12 yaşında.6 yaşından beri uveit hastası.Altta yatan neden Behçet. Şu an DC günde 10 mg tablet Humira 10 günde 40 mg enjeksiyon Predfort damla 4 saatte bir Siklopejin günde 1 damla Olaraktan ilaçlar almakta. Sol gözü katarakt olduğu için şuan görmesi çok kısıtlı. Hocam tavsiye ne buyurursunuz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Suat Arusan
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Üveit Behçet tedavi alanımıza girmektedir. Klinik numaramızdan randevu alarak gelebilirsiniz. Tedavilere muayenede kişinin durumuna göre karar verilmektedir. Genelde uyguladığımız metotlar tıbbi sülük tedavisi, ozon tedavisi ve bitkisel destekler şeklindedir. Tedavilere 10 yada 15 seans kadar devam edilmesi gerekiyor. Bu konuda başarılı olduğumuz çok hastamız oldu ..Sağlıklı günler dilerim ..

4 Mart 2019 09:45