ÖD
Soru Sahibi
12 Şubat 2014 14:48

fat blok

Merhabalar.bu urun oldukca ilgimi cekiyor.bir arkadasimla almsk istiyoruz.10 kilo fazlamiz var.her diyet sonrasi geri alinan kilolar.bu urun icin saglik bakanligi onayli deniyor.lutfen bur uzman olarak onerirmisiniz.tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar Almak istediğiniz ürün yağ yakıcı olarak lanse ediliyor,ancak piyasada sağlık bakanlığı onaylı olarak yağ emilimini engelleyen ilaç piyasadan kaldırıldı,bu ürünü kullanmaktansa az yağlı beslenme uygulayarak çok daha etkin bir sonuç elde edersiniz.Fiziksel aktivitenizi artırın,aceleci davranmayın,bir süre sonra kalıcı bir şekilde zayıfladığınızı göreceksiniz sevgiler

21 Şubat 2014 12:41