AG
Soru Sahibi
10 Şubat 2018 14:25

Ets ameliyatı oldum yüz terlemem kesilmedi

Hocam merhaba ben 21 yaşındayım 2 hafta önce aşırı terleme yüzünden hacettepe ünv. ets ameliyatı oldum sinirler yakıldı şikayetim el yüz ve koltukaltı terlemesi içindi elim ve koltuk altı terlemem geçti fakat yüz terlemem geçmedi ilk 3 gün kuruydu şuan hala terliyor ilerde geçer mi yoksa hala devam mi eder zaten en çok rahatsız eden yüz terlemesi dışarı bile çıkamıyorum bu yüzden bilgi verebilirmisiniz lütfen

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Avni Babacan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

ilgili doktorunuzla bir kez daha konuşun yapacağı birşey yoksa birde ben göreyim derim ben gazi algoloji başkanıyım ama hastalarımı muayenehanemde kabul ediyorum arzu ederseniz gelin görüşelim ben sempatik bloklarla ozonla tedaviye devam edebilirim selam sevgi saygı avni hoca

12 Şubat 2018 11:49
AG
Soru Sahibi

Muayenehaneniz ankaradamı hocam nasıl ulaşabilirim size

12 Şubat 2018 17:48
Prof. Dr. Avni Babacan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

ankarada çukurambar muhsin yazıcıoğlu cad sarıkonak apt 8-30 pelit pastanesi karşısı turyapın olduğu bina en üst kat avni babacan muayenehane

14 Şubat 2018 14:10