ÇŞ
Soru Sahibi
22 Mayıs 2017 18:55

estetik diş hekimliği

merhaba doktor bey. ön diş aralıklarının düzeltilmesinde kesme , törpü gibi işlemler uygulanmadan yapay olmayan bir görüntüye ulaşmak mümkün mü acaba? kompozit dolgularda sanırım bu işlemler uygulanmıyor diye duydum fakat yapılırsa sonucun nasıl olacağından da emin olamıyorum. bu arada ön dişlerimde 1 cm e yakın bir boşluk var. bana bilgi verirseniz çok sevinirim. hatta vereceğiniz cevaba göre size muayene olmak için gelmeyi isterim. teşekkür ederim şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Muhammet Saka
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Yani 1 cm bosluk biraz fazla, vakayi gormeden yorum yapmak cok mumkun degil, kompozitle bu bosluklarin kapatilmasi mumkun, tabi avantajlari ve dezavantajlari var

22 Mayıs 2017 19:04